Oto dwa z sześciu utworów wykonanych podczas koncertu. Mój styl śpiewania jest niezwykły, musicie przyznać. Stosuję się do szkoły modulacji głosu na ryczącą krowę. Moja sceniczna charyzma inspirowana jest natomiast poruszającym się na wietrze blaszanym wiadrem. Jak na 6 godzin prób to uważam, że jesteśmy cudownymi dziećmi świata muzyki.

Dopadła mnie dzisiaj z całą siłą depresja bezrobotnego absolwenta. Nie mam ochoty na bloga. Wiem, że kolejna przerwa nie wchodzi już w grę. Jeśli wrócę, to będę.

English: Two out of six songs we have played during the gig.
I am an unemployed graduate and the frustration got to me just today. I don’t feel like doing anything.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top