Topshop shoes and hat, Zara trousers, H&M faux fur collar, thrifted sweater

Photos by Ell
edited by Panna Lemoniada

Zdecydowanie jestem trendseterką. Burgundzki sweter miałam już w zeszłym sezonie, kiedy nikt nie przypuszczał, że będzie tegorocznym hitem. Ale co tam sweter! Trendy realizuję w każdej sferze życia, w której tylko się da. Więc nie tylko burgundzki sweter, nie tylko burgundzkie wino, ale i moja praca magisterska, w której sprawdzałam przydatność teorii Norberta Eliasa dla dziedziny studiów nad kulturą dworską, omawiając jego wnioski dotyczące dworu Ludwika XIV w odniesieniu do późnośredniowiecznego dworu książąt…Burgundii.
I nikt mi nie podskoczy. Jestem najmodniejsza.

English: I am such a trendsetter. Burgundy is the It colour this season and I had a burgundy cardigan last year. But for me fashion is not only about clothing, but about life as a whole. So not only I wear burgundy cardi, not only I drink burgundian wine, I actually wrote my Masters dissertation on how valuable Norbert Elias’ theory on the court society is for the court studies as a discipline by applying what he wrote about the household of Louis XIV to that of late medieval dukes of…Burgundy!
Beat that. I bet you cannot. I am the ultimate fashion victim.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top