Primark cardigan, dress, socks and hat, thrifted bag and belt, Office shoes

Photos by Ell and me

Było siedmniu samurajów, siedem cudów świata , siedem grzechów głownych, siedem dziewcząt z Albatrosa. Czas na siedem postów bez Kiziaka.
Zaczynamy od trzęsienia ziemi, a potem napięcie rośnie. Czy podołam? Czy wytrzymam? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach.
Tłumy szaleją, kobiety mdleją. Czyli jak zwykle.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

19 thoughts on “SEVEN”

 1. Riennahero, mówię Ci, przy trzecim będzie pytanie: Gdzie Kiziak?, potem napięcie wzrośnie i będzie: Oddajcie nam Kiziaka! potem: Nie rzucim Orła, wróć…Kiziaka. A potem Kiziak wróci w glorii:)
  A tak na serio, to i bez Kiziaka jest pięknie, grungowo i tak, jak lubię u Ciebie. Fajny masz szalik i sukienkę i w ogóle wszystko. Oraz marzę o takiej torebce:)

 2. Kiedy pierwszy raz zerknęłam na post byłam przekonana, że GO widzę, dopiero później zorientowałam się to szal 🙂 Połączenie kwiatków i swetra jest zawsze dobre!

 3. dobrze, że w przeciwieństwie do PZPN zawczasu zapowiedziałaś powrót kiziaka. chociaż widzę, że niektórzy Twoi kibice już zaczynają skandować „gdzie jest kiziak?” 😉

 4. Patrząc na Twojego kiziaka zazdrościłam Ci go bardzo.Wczoraj znalazłam sobie kawałek futrzanego materiału i sprawiłam sobie takie dwa lecz w wersji czarnej.Wolałabym by kiziak wrócił,ale mam cichą nadzieje,że po tych 7 postach bez niego zatęsknisz za nim i znów pojawi się na Twoim blogu :>

 5. No no…ryzykowny niemal karkołomny zamiar! Już mam dreszcze i…chce jeszcze!!! Jest interesująco, ba klimat daje czadu a gwóźdź programu czyli Ty prezentujesz się super: zamotka świetna, zwiewna sukienunia i swetrzysko przeboskie zestawienie no i trzewiki….marzenie szukam takich!!!
  Ja już czuję jak napięcie wzrasta…ciekawe czy podołasz zadaniu i odnajdziesz Graala :>
  Oliwia

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top