H&M faux fur collar, Primark hat, Topshop shoes, cardigan knitted by my grandmother, Zara dress, thrifted Mulberry bag, Whisky the Dog

Photos by my Mum and me

Każdego dnia się zaskakuję. Nie spodziewałam się, że moja mina może być na zdjęciach jeszcze bardziej dramatyczna niż jest zwykle. A może. Wystarczy posiedzieć w fotelu dentystycznym przez dwie godziny jednego dnia i zostać poinformowanym o potrzebie następnych pięciu nazajutrz. Zabawa – przygoda!

Siedem godzin u dentysty jest też wspaniałą metodą na uzyskanie wielkich ust w stylu Lany Del Rey. Nie sądzę, żeby był to sposób mniej bolesny czy tańszy niż klasyczny silikon, ale działa. Efekt dziobaka utrzymał mi się przez jakieś 3 dni.

A modowo to sweter był dziergany przez babcię (nie tę sexy, ale też babcię), a torba to Mulberry wygrzebane w taniej odzieży.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top