Tako rzecze Cyc Królewski (przepraszam za niski poziom żartu, ale musiałam): „Ptasiory wędrują do onomatopeicznej bardki o mailu jagienkazbagienka@poczta.onet.pl, gangsta-ptaka wrawrawra@gazeta.pl, a nagroda specjalna wymuszona przez Zyzę do ädchen bez ptaszka.”

Cyc Królewski skontaktuje się z Wami mailowo. Gratulacje!

English: The Royal Tit decided that the winners are jagienkazbagienka@poczta.onet.pl, wrawrawra@gazeta.pl, and the special Zyza’s price goes to ädchen. Thanks for taking part!

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top