Topshop coat and shoes, Romwe dress, thrifted bag

Photos by Ell, edit by Panna Lemoniada & Paweł Kolankowski

Próbowałam napisać dzisiaj inteligentny tekst o radzeniu sobie z kompleksami, zawierający sporą dozę mądrości życiowych. Niestety intelekt niedomaga, przy trzeciej próbie napisania całości od nowa poległam, zostawię więc Was z mądrościami Baza Luhrmanna, które są jednymi z najlepszych rad, jakie w życiu słyszałam. Kilka o kompleksach też się znajdzie.
Żeby nie było tak nie w temacie, do leczenia kompleksów nadaje się wspaniale powyższy strój. Mimo, że uważam, że sukienka jest nieco przyciasna i wyglądam grubawo, wywołał on sensację w lokalnym pubie. Co tu dużo mówić, serca i umysły wszystkich starszych panów ( a było ich spore grono) należały do mnie. Normalnie rząd dusz.

Wyniki ptasiego konkursu wstępnie są przygotowane, czekam tylko na ostateczną konsultację z Zyzą, która dzisiaj przepadła jak kamień w wodę. Opublikuję je jak tylko Zyzę odnajdę.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top