Topshop coat and shoes, Romwe dress, thrifted bag

Photos by Ell, edit by Panna Lemoniada & Paweł Kolankowski

Próbowałam napisać dzisiaj inteligentny tekst o radzeniu sobie z kompleksami, zawierający sporą dozę mądrości życiowych. Niestety intelekt niedomaga, przy trzeciej próbie napisania całości od nowa poległam, zostawię więc Was z mądrościami Baza Luhrmanna, które są jednymi z najlepszych rad, jakie w życiu słyszałam. Kilka o kompleksach też się znajdzie.
Żeby nie było tak nie w temacie, do leczenia kompleksów nadaje się wspaniale powyższy strój. Mimo, że uważam, że sukienka jest nieco przyciasna i wyglądam grubawo, wywołał on sensację w lokalnym pubie. Co tu dużo mówić, serca i umysły wszystkich starszych panów ( a było ich spore grono) należały do mnie. Normalnie rząd dusz.

Wyniki ptasiego konkursu wstępnie są przygotowane, czekam tylko na ostateczną konsultację z Zyzą, która dzisiaj przepadła jak kamień w wodę. Opublikuję je jak tylko Zyzę odnajdę.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

24 thoughts on “Jak wyleczyć kompleksy?”

 1. Ooo, masz dokładnie takie nauszniki jak moje ulubione. Czy oznacza to, że znów będę modna? Noszę czarne nauszniki od lat, tylko od czasu do czasu wymieniam futerko na nowe. 🙂

  BTW wydaje mi się, że tytuł posta to chyba jedna z popularniejszych fraz w guglu. A ludzie, którzy piszą o tym książki, zostają milionerami! 🙂

 2. weź, weszłam po jakieś instrukcje życiowe a tu ten, odsyłasz, zaraz pójdę i się wezmę wyleczę.
  myślę, że starsi panowie się ekscytują pończochowymi rajstopkami, bo w ich czasach to wieszzz, ja za to się poekscytuję butami, są superowe. kieca też.
  uważaj, żeby nie ubrudzić dziewczę, taka biel!
  i przewrotna to stylizację
  cytując klasyczną venillę kojarzy mi się z defloracją pensjonarki (no offence)
  zdjęcia śliczniusie
  ukłony i skłony!

 3. Ciesz się, że na Ciebie starsi panowie lecą. Na mnie zawsze wszelkie menelstwo i żule (no i Paweł – wtf?:P)

  Ja na swoje kompleksy nie paczę;) staram się udawać, że ich nie mam, może wtedy zrezygnują i same się ode mnie odwalą;) A Ciebie klepnę w łeb za kompleksowość:) taka pierś, taka talia! ACH<3

 4. Jeden z najpiękniejszych komplementów usłyszałam od pewnego budowlańca, więc jest w tych panach (różnej maści) wielka chęć do dzielenia się pozytywnymi wrażeniami 😉
  I ja tam nie wiem, gdzie Ty chowasz te kompleksy, hm? Bo ja nic nie widzę!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top