Dzięki nieopisanej łaskawości mojej najlepszej przyjaciółki Zyzy, która jest dyplomowaną ilustratorką, a także autorką designów na mojego bloga, mam do rozdania trzy ptaszęta jej autorstwa. Ptaszęta są śliczne i magiczne i szałowo wyglądają na przykład na kołnierzyku.

Jeśli masz ochotę na ptaszynę, dokończ w komentarzu zdanie ’Gdybym ja była ptaszkiem z tego gaju…’. Rozbaw, przestrasz, rozczul, zaskocz. Jury w składzie Zyza i ja wybierzemy zwycięzców za tydzień. Jeśli nie posiadasz bloga, proszę o pozostawienie emaila.

Możesz również polubić Zyzę na facebooku, chociaż nie będzie to miał wpływu na naszą decyzję. Ja tam bym polubiła i tak, bo jest fajna.

English: Thanks to my BFF Zyza, who is a very talented illustrator and an author of my blog design, I have three birds to give away. They are really cute and look quite awesome on your collar or wherever you want to pin them.

If you want to get one of these chicks, leave a comment finishing the sentence ’If I was a bird…’. Make it funny, scary, overwhelming, surprising, it’s up to you. Zyza and I will choose three winners next week.

You can also like Zyza’s fanpage on facebook. It is not going to influence your chance for a bird but since she is really cool I would do it anyway.
Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top