H&M sweater and shorts, Office shoes, vintage hat, thrifted bag, cashmere gloves from Zyza

Photos by Ell and me

Mam mały kryzys ubraniowy. Nic mi się nie podoba ani w szafie, ani w sklepie, ani na innych, nie mam kompletnie pomysłu na nic i tak dalej. Ubraniowa nicość. Może to jakieś znużenie ogólną szarówką, brakiem śniegu i w sumie brakiem słońca też. Ale biorę witaminki, magneziki i inne tableteczki to może do wypłaty mi się poprawi.
Póki co prezentuję strój na Papę Smerfa, chociaż niczym Gargamel smerfów nie cierpię. Zawsze chciałam, żeby w końcu je złapał i wszystkie ukatrupił, małe niebieskie paskudki.
A sweter zgapiony od Panny Lemoniady.

Przypominam o naszym małym ptasim konkursie TUTAJ.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top