H&M sweater and shorts, Office shoes, vintage hat, thrifted bag, cashmere gloves from Zyza

Photos by Ell and me

Mam mały kryzys ubraniowy. Nic mi się nie podoba ani w szafie, ani w sklepie, ani na innych, nie mam kompletnie pomysłu na nic i tak dalej. Ubraniowa nicość. Może to jakieś znużenie ogólną szarówką, brakiem śniegu i w sumie brakiem słońca też. Ale biorę witaminki, magneziki i inne tableteczki to może do wypłaty mi się poprawi.
Póki co prezentuję strój na Papę Smerfa, chociaż niczym Gargamel smerfów nie cierpię. Zawsze chciałam, żeby w końcu je złapał i wszystkie ukatrupił, małe niebieskie paskudki.
A sweter zgapiony od Panny Lemoniady.

Przypominam o naszym małym ptasim konkursie TUTAJ.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

13 thoughts on “Smurfs in 3D”

 1. Czerwień i fiolet – niby się gryzą, ale ja zawsze lubiłam to połączenie. Sweter za każdym razem gdy go widzę wydaje mi się ładniejszy. Nie rozumiem tylko jednego – twojej awersji do smerfów… 😉

 2. Ten swetro – golf to jest w ogóle hit nad hity:D Uwielbiam go:D A Tobie tak ślicznie pasuje:) jeszcze z tymi czerwonymi dodatkami<3 I moja Twoja ulubiona torebka:D
  Pjona swetrowo – ruda Siostro:***

 3. Jak śmiałaś z biegu nominować się Papą?? Powinnaś pokornie zacząć od Sasetki (była ruda itp.) Też przeżywam pustkę, ciułam pieniądze i z obrzydzeniem patrze na sterty przecenionych ubrań wychodzących właśnie z mody. Zaczynam doceniać klasykę i chyba koniec końców szarpnę się na coś klasycznego (w moim wyobrażeniu).

  Nienawidzę brązu, nigdy nie miałam w szafie nic w tym kolorze. Ale tobie on pasuje i nabiera całkiem znośnego dla mnie wyrazu. To potwierdza tylko zasadę, że to człowiek nadaje szmatkom znaczenia a nie na odwrót.

 4. cudowny zestaw, czerwone akcenty są świetne, zwłaszcza czapka 🙂
  a to ponczo chciałam kiedyś kupić, jak się zabrałam to już nie było.

 5. haha, też zawsze chciałam, żeby Gargamel dorwał w końcu tych małych niebieskich spryciarzy 😛
  świetnie wyglądasz! bardzo podobają mi się twoje rękawiczki ^^

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top