ylv2
Riennahera

Riennahera

I’m cold and I am shamed lying naked on the floorthrifted hat and cardigan, Topshot coat, Levi’s tshirt, Primark leggings

Photos by Ell and me

Zawsze myślałam, że to taka głupia kokieteria, kiedy słynne fashionistki twierdzą, że ubierają się w to, co podniosą z podłogi i co akurat jest czyste. Ale teraz wierzę im na słowo, wierzę z całego serca, bo mam to samo. Może głównie dlatego, że po prostu większość moich ubrań od dłuższego czasu znajduje się na podłodze zamiast w szafie. Nad czym ubolewam. Ale jeśli mam wybrać sprzątanie i kamienie wewnętrznego lenia zawsze, ale to zawsze, wybiorę lenia.
Ale szukajmy pozytywnych wartości w życiu codziennym, z siedmiu grzechów głównych dwa są mi jeszcze (na razie) obce 😉

(przypominam, że proszę o głosy)

English: I always thought that these amazing fashionistas are being silly and ridiculous saying thet they were what they pick up from the floor. Not anymore. Since I am too lazy to do any cleaning whatsoever, most of my clothes reside permanently on the floor. I am not proud of this but when facing the choice of cleaning or spending some quality time with my bed I always, always choose the second option.
Looking at the bright side, there are still two deadly sins that are not known or practiced by me. Could be worse 😉

(please remember to vote)

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

20 thoughts on “I’m cold and I am shamed lying naked on the floor”

  1. Moje ubrania dużo leżą na fotelu 😀 Ewentualnie jeszcze na krześle i łóżku xD Ostatnio znalazłam też sweter za łóżkiem. Ach te ubrania, zachciewa im się wędrówek…

  2. W tych okularach wyglądasz trochę jak moja 15letnia siostrzenica (nie, nie dlatego że młoda, ale dlatego że ona naturalnie ruda, lubi nosić nerdki i ubierać się w pierwszą rzecz którą znajdzie w pokoju, a bałagan ma spory) 😉

  3. Ja też chcę taki sweter! Też tak mam z wybieraniem ubrań. Kupuję rzeczy w określonej kolorystyce – chłodne kolory, dlatego wszystko pasuje do siebie kolorystycznie (stylistycznie nie zawsze).
    Moje ubrania nie leżą na podłodze, ponieważ jest ich tak mało, że wszystkie mieszczą się na chromowanym wieszaku, który zastępuje mi szafę.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top