ylv2
Riennahera

Riennahera

I’m cold and I am shamed lying naked on the floorthrifted hat and cardigan, Topshot coat, Levi’s tshirt, Primark leggings

Photos by Ell and me

Zawsze myślałam, że to taka głupia kokieteria, kiedy słynne fashionistki twierdzą, że ubierają się w to, co podniosą z podłogi i co akurat jest czyste. Ale teraz wierzę im na słowo, wierzę z całego serca, bo mam to samo. Może głównie dlatego, że po prostu większość moich ubrań od dłuższego czasu znajduje się na podłodze zamiast w szafie. Nad czym ubolewam. Ale jeśli mam wybrać sprzątanie i kamienie wewnętrznego lenia zawsze, ale to zawsze, wybiorę lenia.
Ale szukajmy pozytywnych wartości w życiu codziennym, z siedmiu grzechów głównych dwa są mi jeszcze (na razie) obce 😉

(przypominam, że proszę o głosy)

English: I always thought that these amazing fashionistas are being silly and ridiculous saying thet they were what they pick up from the floor. Not anymore. Since I am too lazy to do any cleaning whatsoever, most of my clothes reside permanently on the floor. I am not proud of this but when facing the choice of cleaning or spending some quality time with my bed I always, always choose the second option.
Looking at the bright side, there are still two deadly sins that are not known or practiced by me. Could be worse 😉

(please remember to vote)

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top