Romwe skirt, Primark top and cardigan, thrifted bag and belt, Office shoes

Photos by Ell and me

Chciałam dzisiaj wyglądać niczym zwiewna nimfa drzewna lub w najgorszym razie te wszystkie wiotkie i smukłe szafiarki, na których widziałam taką samą spódnicę. Spódnica dogadała się jednak z moim bebechem i zafundowały mi look na, owszem, magiczne stworzenie, ale bardziej w stylu olifantów z Władcy Pierścieni. Wiem, wiem, zdjęcia nie są złe, ale ze stu zdjęć koniec końców zwykle da się wybrać cztery 😉 Pozostaje mi albo schudnąć 10 kg, albo pozbyć się spódnicy. Jako, że każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu, wybór jest oczywisty. Nie będzie mi jakaś tam spódnica psuła humoru, no bo WIOSNA. Nie było mi zimno bo jest kilkanaście stopni i kokodżambo.

MUM : Green Grass Of Tunnel

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top