vintage dress, Topshop shoes, Primark jeans vest, Pimkie jeans jacket

Photos by Ell and me

Może styl lat dziewięćdziesiatych nie jest najbardziej odpowiednim dla mnie. Może rzeczywiście jedną nogę mam teraz trochę grubszą od drugiej. Może zaczynam mieć pierwsze zmarszczki, a warkoczyk wyszedł mi cieniutki. Ale to wszystko nie ważne, to wszystko się nie liczy. Liczy się tylko i wyłącznie jedno. WIOSNA, MADAFAKA!!!

PS Zastanawiam się nad poświęceniem trochę więcej czasu i wysiłku pisaniu. Interesują mnie miejsca, w których to pisanie mogłoby być zamieszczone (niekoniecznie odpłatnie). Jeśli macie jakieś wskazówki lub wiadomości o kimś, kto mógłby być zainteresowany, dajcie znać 🙂

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

24 thoughts on “Spring is here again, reproductive glands”

    1. Znam się na filmie, modzie (chyba 😉 i historii (nie współczesnej;). Mogę pisać artykuły, eseje, felietony. Jeśli trzeba coś innego o czymś innym to zawsze mogę spróbować, najwyżej mi nie wyjdzie (oczywiście w domowym zaciszu obmyślam Dzieło-Życia-Wielkie-Niczym-Chłopi-Reymonta,ale ciiiiicho).

  1. Zdecydowanie widać wiosnę na zdjęciach i w twoim stroju 🙂 Pamiętam, że jak byłam mała miałam taką jasną jeansową kamizelkę i ją wyrzuciłam. Nie pomyślałabym że będą jeszcze modne!

  2. haha, mam taki sam cieniusi warkoczyk;) w ogóle włosy mamy podobne, często patrze na Twoje zdjęcia żeby się pocieszyć że nie jest z moimi tak źle, bo jednak siebie w lustrze widzi się inaczej:) tylko u mnie przygoda z rudym się nie sprawdziła, wszystkim poza moim chłoakiem sie nie podobało:/
    Aga

  3. haha,bardzo czesto przegladam twojego bloga(glownie za sprawa podobnej jak u mnie milosci do ziem celtyckich i zielonych)ale dzis po prostu rechotalam w glos z tego’wiosna madafaka;d genialnie!!a,i zazdroszcze miejsc zamieszkania, ja cykor jestem i nie moge sie odwazyc

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top