Zara dress, my Mum’s bag, original German Army jacket, Internacionale necklace, Primark cardigan, Topshop shoes

Photos by my Mum and me

Mam wrażenie, że wysiadając z samolotu w Gdańsku opasłam się już samym powietrzem. Może to kwestia złej pogody, na mój przyjazd oczywiście spadł śnieg. W kwietniu. Pod swetrami i kurtkami czuję się wielka jak Buka, a babcia na dodatek krzyczy, że mam jeszcze dołożyć szalik.
Jutro rano, umęczona trzydniowymi bojami z dentystą i mym krnąbrnym uzębieniem, powracam do Zjednoczonego Królestwa i mam nadzieję, że z zakutanej poczwary przemienię się w sexy motyla.

PS Z jakichś powodów mój namiętny biust nie mieści się w ciuszki M ze Stradivariusa i Zary (całe szczęście w Topshopku czy innych RI mieszczę się we wszystko pięknie, a czasem nawet w S). W związku z tym Riennaherashop otwiera swe przybytki. Na razie dwie kiecki, spróbuję dodawać codziennie coś.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

14 thoughts on “Crown Princess”

  1. Ja tak starsznie cieszę się, że przyleciałaś do Gdańska:) mimo, że to przecież drugi kraniec Polski to i tak mam Cię odrobinę bliżej niż w jak jesteś w tej swojej Anglii:)

    I wiesz co?! jak bym miała taki biust namiętny to bym się cieszyła, że tak w nic nie wchodzi a dumnie pląsa ze mną:D

    A! włosy kocham. Fryzury pragnę bo piękna a ja takiej zrobić nie umiem. Do tego uszy sterczące i w ogóle dramat (u mnie):(

  2. Cudownie wyglądasz, w tej sukience już od jakiegoś czasu jestem zakochana. Fryzura jest piękna, uwielbiam wszelkie wariacje na głowie z warkoczami, francuzami i tym podobnymi 🙂

  3. uwielbiam korony z warkoczy, niestety trochę to jeszcze potrwa zanim będę mogła sobie taką sama zrobić!

    mój zachwyt nad torebką trwa, nie myśl sobie! 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top