tit4
Picture of Riennahera

Riennahera

Strong am I with the Force, but not that strong


thrifted cardigan, Urban Outfitters leather shorts (thrifted), Office shoes, H&M top, Primark necklace

Photos by Ell and me

Jak już wspominałam na fanpage’u (fajny, lub go!), mój mężczyzna jest mądry niczym mistrz Yoda. Wpadły mi te buty w oko i tkwiły przez moment, ale za namową Ella nie kupiłam ich. Jego argumentem była cena, 70 funtów piechotą nie chodzi i przekonywał, że będzie przecena. No i trzask prask, w środę w internecie dostępne za połowę ceny, w piątek lądują pod moimi drzwiami.
Są prawie wygodne. W drodze do pubu potknęłam się tylko 2-3 razy i tylko lewy but powoduje skurcz mięśni nogi na całej długości. Wbrew założeniom do pracy w nich chodzić nie będę, bo, jak w tytule, Moc we mnie jest silna, lecz nie tak silna. Ale na jakąś specjalną okazję, na jakiś Powrót Jedi, to się nadają.

English: My man is wise just like Master Yoda. He made me to wait with buying these shoes until they are on sale. I did not have to wait long since they were reduced within two weeks. Sweet. They are ALMOST comfortable. On my way to the pub I only tripped 2-3 times and I only had cramps in my left leg, so not too bad, right? My plans of wearing them to work are not going to succeed though, as title says, strong am I with the Force, but not that strong. They will be great for some special occasion though, the Return of the Jedi or other big event.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top