Urban Outfitters dress from a thrift store, New Look shoes

Photos by Ell

Mam bardzo ambiwalentny stosunek do tatuaży. Jako dziesięcioletnia fanka Spice Girls marzyłam o nich dniami i nocami. Potem jako trzynastoletnia czytelniczka Sapkowskiego wolałam być jak elfia królowa Franceska Findabair niż wytatuowani szczurzy renegaci. Co jakiś czas wraca do mnie myśl, że może byłoby fajnie. Ale zaraz potem przypominam sobie ten jeden jedyny dzień, kiedy pracowałam w restauracji przy torze wyścigów konnych. Nie da się zapomnieć tych dorodnych kobiet w neonowo-landrynkowych kieckach z tatuażami z Tweetym czy innymi serduszkami na ich szerokich ramionach. Nie da się, chociaż bardzo się chce.
Z jednej strony tatuaże są takie arty, że aż strach, z drugiej są jednak kojarzone mocno z klasą robotniczą ( o sile podziałów klasowych w UK można mówić godzinami). Nawet podczas mojego małego dinozaurowego eksperymentu pierwszego dnia nie mogłam się na nie napatrzeć, drugiego czułam się jak wulgarny motocyklista.
Chyba pozostanę przy kalkomaniach. Na razie.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top