Generalnie mało znam osób, które mają takie parcie na szkło obiektywu aparatu co ja. Kocham być na zdjęciach, na filmie, na czymkolwiek.
Ostatnimi czasy jednak prawie tak samo lubię robić zdjęcia innym. Pół biedy, jeśli to jakaś stylowa koleżanka, która ma podobne do mojego parcie, bywa trudniej z np. Ellem, który na aparat reaguje jak Chandler z Przyjaciół. Nie, nie będę fotografem i nie uważam się za artystkę, bo mam lustrzankę. Uważam się za to za maestro pretensjonalnych portretowych zdjęć na blogaska i fejsika 😉

Lindsay , Magdarling, Ell & Małgorzata Salamon

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top