Generalnie mało znam osób, które mają takie parcie na szkło obiektywu aparatu co ja. Kocham być na zdjęciach, na filmie, na czymkolwiek.
Ostatnimi czasy jednak prawie tak samo lubię robić zdjęcia innym. Pół biedy, jeśli to jakaś stylowa koleżanka, która ma podobne do mojego parcie, bywa trudniej z np. Ellem, który na aparat reaguje jak Chandler z Przyjaciół. Nie, nie będę fotografem i nie uważam się za artystkę, bo mam lustrzankę. Uważam się za to za maestro pretensjonalnych portretowych zdjęć na blogaska i fejsika 😉

Lindsay , Magdarling, Ell & Małgorzata Salamon

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

21 thoughts on “profesjonalna fotografia facebookowa”

 1. Cholera no to samo mi na myśl przychodzi patrząc na Twojego faceta…Antoni Pawlicki! Ale ciacho masz przy sobie 😀 – no i koleżanki też śliczne: każda inna i każda ma inny styl – kolorowi ludzie – to lubię najbardziej! A twoje nogi jak zwykle wyglądają super co byś nie założyła…szukam takich butów i niech też mi też „pogrubią” nogi! A co!
  Oliwia

 2. Mogłabym się podpisać pod tym tekstem, bo mam tak samo. Uno, uwielbienie do bycia uwiecznionym gdziekowiek się da, duo, chyba mogę prowadzić ranking 'osób, które mają ustawione jako profilowe zdjęcie zrobione przeze mnie’ 😛

  No i własnie, koleżanka fajne ombre włosy ma.

 3. Haha, Antek Pawlicki! Normalnie jak sobowtór wygląda 😀
  A filmik mnie po prostu rozwalił na łopatki : P
  Pozdrawiam, P.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry