Miss Selfridges dress, New Look biker jacket and shoes, Primark bag and headband

Photos by Ell and me

Romantyczne maxi sukienki w połączeniu z ramoneską to mój tegoroczny hit wiosny. Wiem, że jestem passé i w tym roku bez pasteli i neonów jestem persona non grata mody, ale jest to jedna z tych okropnych cech, z którą mogę żyć i którą mam w moim wielkim nosie.
Sukienka była okazją z grudniowych wyprzedaży. Przeceniona z 32 funtów na 3. Z jednej strony to ręce, nogi, mózg na ścianie, bo oszczędziłam tydzień jedzenia/5 butelek wina, z drugiej kwestionuje to zasadność jakichkolwiek zakupów w sieciówkach. Ile warta jest moja sukienka, jeśli sklep jest w stanie obniżyć cenę dziesięciokrotne?
Zostawiając to filozoficzne pytanie bez odpowiedzi możemy oddać się dmuchawcowaniu i lansowaniu nad kanałem. Czego i Wam życzę.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top