par1
Picture of Riennahera

Riennahera

Życzenie Śmierci 6 – Powrót Czochratej Parówki


Primark dress, shoes, necklace and jeans vest, New Look grey cardigan

Photos by Ell and me

Kolejna z serii kiecek, które powodują, że czuję się niczym czochrata parówka. Czochratości mówimy tak, parówkowatości nie. Sukienkę czeka zasłużona kara i zostanie powieszona (w szafie). Parówkowatości wypowiadam wojnę. Byłam już raz na siłowni. Walka jest ostra.
Będę znowu gibka i chuda niczym Święta Marta i Podejrzane Paczki, 4 kg temu. Swoją drogą, najlepszą kuracją odchudzającą jest fotografowanie się w otoczeniu osób wyższych i większych od siebie.

Specjalnie dla Was zdjęcia nie nad kanałem. Chociaż planuję post tylko i wyłącznie o kanale, przybliżający jego postać i odpowiadający w końcu na odwieczne pytanie 'dlaczego ZNOWU kanał?’. Wiem, Drogi Czytelniku, umierasz z ekscytacji.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top