par1
Riennahera

Riennahera

Życzenie Śmierci 6 – Powrót Czochratej Parówki


Primark dress, shoes, necklace and jeans vest, New Look grey cardigan

Photos by Ell and me

Kolejna z serii kiecek, które powodują, że czuję się niczym czochrata parówka. Czochratości mówimy tak, parówkowatości nie. Sukienkę czeka zasłużona kara i zostanie powieszona (w szafie). Parówkowatości wypowiadam wojnę. Byłam już raz na siłowni. Walka jest ostra.
Będę znowu gibka i chuda niczym Święta Marta i Podejrzane Paczki, 4 kg temu. Swoją drogą, najlepszą kuracją odchudzającą jest fotografowanie się w otoczeniu osób wyższych i większych od siebie.

Specjalnie dla Was zdjęcia nie nad kanałem. Chociaż planuję post tylko i wyłącznie o kanale, przybliżający jego postać i odpowiadający w końcu na odwieczne pytanie 'dlaczego ZNOWU kanał?’. Wiem, Drogi Czytelniku, umierasz z ekscytacji.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

20 thoughts on “Życzenie Śmierci 6 – Powrót Czochratej Parówki”

 1. Jakbyś kiedyś wpadła na pomysł odcięcia sobie nóg to nie zapomnij potem spakować ich do foliowych worków, obłożyć kostkami lodu i wysłać do mnie kurierem, tak żeby jeszcze nadawały się do przyszycia do mnie jak przyjdą :>

   1. Snacka om stor skillnad Katarina!Helt fatktsnisat!Din nya tre4dge5rdsme4stare ser helt underbar ut! Och visst e4r det lite roligt att man e4r se5 tolerant mot de egna e4lsklingarna?! Ne4r min Wille plf6jer i rabatterna se5 ler jag bara (och ske4ller liiiite pe5 honom) och ste4ller iordning efter hans he4rjningar – skulle ne5gon „me4nnska” gf6ra se5 skulle jag antagligen strypa „me4nnskan” utan pardon….typ;))))))!/Anja

 2. Uwielbiam Cię moja czochrata parówko<3 i mogę powiedzieć, że znam ból dziwnie skrojonych koronkowych sukienek rodem z prajmarka:D damy radę:D Parówki tez są spoko!:D

  z resztą, Ty w kiecce połączonej z kamizelką i bluzą powaliłaś mnie na ziemię i pieję z zachwytu:D

 3. Czekałam z niecierpliwością na tego posta, odkąd zapowiedziałaś go na fb i jak zwykle warto było! 🙂 Proszę tylko o jedno – nie karaj tej sukienki tak brutalnie, bo wyglądasz w niej jak księżniczka! ;P

   1. Se5 fint du har det, ja nu e4r det ju skillnad fre5n vecka till vecka. Den rkigita sommar n har inte kommit till oss, sen vi hade ryssve4rmen i maj. Ha det gott!

 4. Fajne te buty. Dawno je kupiłaś? Może jeszcze gdzieś je znajdę z otchłani primarka…

  Alina

   1. I’ve been enjoying seineg the photos of the same garden area over time, as the plants grow. The iris has a lovely pattern on the falls, and looks good with the Brunnera behind.

 5. Piękne zdjęcia. Najbardziej podobają mi się te na których masz za sobą las 🙂 Wszystkie Twoje zdjęcia mają niesamowity klimat.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top