lo1a
Picture of Riennahera

Riennahera

Everyone will come to my funeral to make sure that I stay deadPrimark jeans vest, River Island sandals, H&M glasses and skirt

Photos by Ell and me

Lubię romantyczne klimaty i różne piórka i kwiatki we włosach, ale w momencie, kiedy słupek rtęci czy innego badziewia w termometrze przekracza pewną wysokość, jeszcze bardziej lubię mieć na sobie jak najmniej. Trend na stanik na wierzchu znajduje wtedy moje całkowite poparcie.
Okulary były kiedyś moje, ale odkąd Lord Niszczyciel je 'pożyczył’ już nie są. Muszę zainwestować w inne, bo trochę głupio wozić się po Paryżu w okularach za funta z Primarka. Macie może jakieś czadowe okularowe sugestie?

Ten post zawiera kontrowersję. UWAGA! KONTROWERSJA: Na panteonie mężczyzn, których uważam za mega seksownych, obok Alexandra Skarsgarda, młodego Harrisona Forda, różnych Panów Darcy i Paulów Atrydów oraz Mr Bigów, zasiada Marilyn Manson. KONIEC KONTROWERSJI.

Wysoka temperatura zachęca mnie do takich wyznań.

MARILYN MANSON : Four Rusted Horses

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top