pip7
Picture of Riennahera

Riennahera

Niewidzialny Różowy Jednorożec // Invisible Pink Unicorn


Topshop shoes, vintage bag, H&M skirt, Primark shirt

Photos by Ell and me

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nadchodzi dobry okres. W tym tygodniu ma być upalnie (chociaż dzisiejszy dzień na to nie wskazuje, ale jestem pełna wiary), za pięć dni wypłata, za dwanaście dni mój dziewięciodniowy urlop (i WYPRAWA). Cieniem kładzie się jedynie wizja mojej czwartkowej delegacji do Niemiec i dwa loty jednego dnia. Nie wiem, jak przy szefie będę podczas startu śpiewać moją 'Pieśń Na Wzniesienie Samolotu’, ale jakoś będę musiała, bo przecież inaczej się nie wzniesie. Może tego dnia uda mi się nie trząść ze strachu przy każdej najmniejszej turbulencji. Może.

W każdym razie, jeśli przeżyję czwartek to w najbliższym okresie mam na co czekać. A potem się pomyśli.

PS Ten post miał być o tym, jak to kładę sobie szlaban na kupowanie ubrań, ale bądźmy realistami, nie ma na to szans.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top