H&M trench coat, Primark shoes and dress, New Look tights, thrifted bag

Photos by Ell and me

Prochowiec, czerwona szminka i minimalistyczne buty to zestaw, który nie może się nie udać. Humphrey Bogart wiedział, co robi (gdyby był kobietą na pewno używałby czerwonej szminki, a w sumie myślę, że tak czy inaczej pasowałaby mu do prochowca). Oczywiście stwierdzenie opiera się na założeniu, że znalazło się odpowiednią czerwoną szminkę, z którą można zadawać szyku, a nie promować styl na niezbyt młodą, no, lafiryndę. Myślę, że ta szminka może być. To jeszcze nie to, jeszcze trochę wyłazi ze mnie lampucerstwo, ale jest chyba lepiej niż gorzej.

Proszę zwrócić uwagę na wygrzebaną przez babcię torebkę z sh. Na początku byłam bardzo sceptyczna, teraz kocham ją wielką miłością. Nie wiem, jak babcia to robi.

Poniżej Riennahera pokazuje zasadę działania tłoka / jak się pociąga za spłuczkę w toalecie. Uznałam to za niezwykle, niespotykanie wręcz zabawne, więc się z Wami dzielię.

PS Myślę, że jutro czas na kolejną odsłonę cyklu filmowego. Tak/nie?

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top