H&M trench coat, Primark shoes and dress, New Look tights, thrifted bag

Photos by Ell and me

Prochowiec, czerwona szminka i minimalistyczne buty to zestaw, który nie może się nie udać. Humphrey Bogart wiedział, co robi (gdyby był kobietą na pewno używałby czerwonej szminki, a w sumie myślę, że tak czy inaczej pasowałaby mu do prochowca). Oczywiście stwierdzenie opiera się na założeniu, że znalazło się odpowiednią czerwoną szminkę, z którą można zadawać szyku, a nie promować styl na niezbyt młodą, no, lafiryndę. Myślę, że ta szminka może być. To jeszcze nie to, jeszcze trochę wyłazi ze mnie lampucerstwo, ale jest chyba lepiej niż gorzej.

Proszę zwrócić uwagę na wygrzebaną przez babcię torebkę z sh. Na początku byłam bardzo sceptyczna, teraz kocham ją wielką miłością. Nie wiem, jak babcia to robi.

Poniżej Riennahera pokazuje zasadę działania tłoka / jak się pociąga za spłuczkę w toalecie. Uznałam to za niezwykle, niespotykanie wręcz zabawne, więc się z Wami dzielię.

PS Myślę, że jutro czas na kolejną odsłonę cyklu filmowego. Tak/nie?

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

21 thoughts on “Play it again, Sam”

 1. torebka cudna, pozdrów babcię:) mi właśnie brakuje w szafie takiego zwykłego płaszczka, a najbardziej podobają mi się rajstopy

 2. cykl fimowy tak,tak,TAK!
  btw,taaa,angielskie spuczki rox.ale mnie pewnie jeszcze dugo beda bawic,swiezynka tu jestem 😀
  nie wiem czy wiesz,Dziecino,ale trza miec bardzo klasyczna urode,zeby dobrze wygladac w prochowcu i czerwonej szminie 😉 swoja droga zawsze drwilam ze sloganu #polskie dziuchy naj naj# ale to dopoki nie opaczylam angielek.no chyba ,ze to waltham cross tylko obfituje w takie cudawianki.juz wiem,czemu akurat w uk urodzaj na trinny&susannah czy goki wany. …
  pozdr

 3. piękne kolory na zdjęciach i włosy 🙂
  szminka fajnie gra z zielenią w tle.

  chętnie poczytam o filmach.
  Miłego dnia

 4. Włosy *.* No marzenie 😀
  Ślicznie wyglądasz, pasuje ci ta szminka, zdecydowanie 🙂 A i płaszcz wdzięczny, oj tak :>

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top