Jako, że jutro jestem w delegacji w Niemczech, która wiąże się z odbyciem dwóch lotów w jeden dzień ( zrobiłam to tylko raz w życiu i to zanim zaczęłam panicznie bać się latać) czego mogę psychicznie nie wytrzymać, to dobry moment na pokazanie nowego-starego przeboju.
Tak więc przez Wami nowy singiel Świętej Marty i Podejrzanych Paczek.
Pozostałe hiciory do obejrzenia tutaj.

Singiel oczywiście dedykowany Łyskaczowi, który podobno poznał mnie na nagraniu.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top