120317121135tile
Picture of Riennahera

Riennahera

czar słitfoci // love your inner emoNie wiem, czy jestem nienormalnym narcyzem czy też kamerka internetowa ma czarnoksięską moc, ale od czasu do czasu wygrywa ze mną i każe zrobić słitfocie. Nie żebym nie miała przyzwoitego aparatu, statywu no i setek zdjęć na blogu w celu zaspokojenia swojej próżności. To wszystko nic, kiedy oko kamerki łypie na mnie znad ekranu i szepcze 'ciekawe, jak teraz wyglądają twoje włosy…czy ładnie ci w dzisiejszym makijażu…może dzisiaj nos jest mniejszy niż wczoraj…no ciekawe…wciśnij guziczek, no wciśnij…’.
W Głębokich Utworach (np. książkach Paulo Coelho, piosenkach Toli Szlagowskiej i we wpisach w Złotych Myślach) pojawia się co i rusz rada, żeby pielęgnować w sobie wewnętrzne dziecko. No to pielęgnuję – mojego wewnętrznego emosa, który dostał swój pierwszy aparat cyfrowy i chce zostać gwiazdą epulsa. Jak widać ma się świetnie.

A jak tam Wasze wewnętrzne emosy? 😉

PS Nie martw się, Czytelniku, Paryż powraca w następnym poście!

English: After years of blogging and hundreds of decent photos taken, from time to time I am still tempted to take that silly photo with my web camera. This camera just whispers in my ears that I really, really need to check out how I look with this hairdo/make up/t-shirt/whatever and it MAKES me click.
They always say you need to love your inner child. I feel that my inner child is an emo who just got their first camera and thinks she will become the ultimate Myspace star. And I think this child is doing just fine.

How is your inner emo? 😉

PS Fear not, Dear Reader, Paris will be back in the next post!

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top