Primark scarf, H&M tunic, New Look wedges

Pictures by Ell and me

Nie potrafię określić swojego stylu. Chciałabym być konsekwentną i trzymać się jednej stylistyki, ale jednego dnia chcę nosić falbanki, drugiego wielką wojskową kurtkę, a trzeciego różowe szaliki na głowie. Ubieram się według mojego nastroju i emocji(i tego kim czuję się danego dnia) i wychodzi chyba na to, że jestem niezbyt zrównoważona emocjonalnie. A może po prostu, nie bójmy się tego powiedzieć, może po prostu ja nie mam stylu.

Przy okazji polecam film z tytułu posta. Zwłaszcza scenę, w której nagi Viggo Mortensen walczy z rosyjskimi gangsterami w łaźni publicznej i taplają się we krwi. To takie moje klimaty. Ha ha.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top