Primark dress, ASOS heels, H&M blazer, thrifted bag

Photos by Ell and me

Jako , że jest piątek, nie mam ochoty się zastanawiać co też bym robiła, gdybym była ptakiem. Jedyne na co mam ochotę to zagrzebać się w poduszkach na kanapie niczym flądra w mule (w piątek nie jest ze mnie czadowa partigerl, nie będę ukrywać). Wiem natomiast czego bym na pewno nie robiła. Otóż nie pałaszowałabym na chodniku udka z KFC, jak to mają w zwyczaju gołębie przed moim domem. Wstyd i hańba.

PS Ostatnio odczuwam wielką potrzebę noszenia obcasów. Dzień bez obcasa to dzień stracony. Chyba jestem chora.

THE KNIFE : Bird

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top