Photos by Ell and me

Mam wrażenie, że byłam jedynym głupolem, który w Paryżu ma ochotę jeździć na karuzeli. Zarówno na zatłoczonym przez turystów Montmartre jak i w La Defense, gnieździe yuppies (swoją drogą, podziwiam ironiczny zamysł osoby, która stwierdziła, że to dobre miejsce na karuzelę) uruchamiano je tylko i wyłącznie dla mnie. Panie bileterki uśmiechały się promiennie, ale z pewnym pobłażaniem, kiedy kupowałam bilet.
Ja bardzo przepraszam, ale nie korzystać z radości ujeżdżania plastikowego konia w rytm ogłupiającej muzyki i to na dodatek w Paryżu? To nie ja jestem dziwna tylko reszta świata.

PS Tak, zestaw jest słaby. Bad outfit day. Nie, nie myłam włosów.

CURRENT 93: Oh Merry-Go-Round

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top