Primark dress and heels, original German army jacket

Photos by Ell and me

Czasem nachodzi mnie ochota na dziwne eksperymenty, o których z góry wiadomo, że zakończą się dziwnie. Na powyższych zdjęciach moja próba bycia minimalistką. Nie powiem, żebym była z siebie dumna. Aby uprawiać minimalizm trzeba, moim zdaniem, spełniać szereg warunków, a idealna figura, włosy i cera oraz świetna jakość ubrań to kluczowe z nich. Inaczej to się po prostu nie trzyma kupy. Także drugą Oliwiorą nigdy nie będę (no bo przecież nie dlatego, że nie mam gustu, no nie?;).
Eksperyment numer dwa polegał na zrealizowaniu szaleńczego pomysłu zdjęć w drodze do pracy. Nie do końca przemyślany, bo z drugiego peronu gapił się na mnie niezły tłumek, a moja facjata nie zatraciła jeszcze tego porannego wyrazu nienawiści do świata. Poza tym nie wiem, co Wam przypomina to ogrodzenie z drutem kolczastym (którego wcześniej nigdy nie zauważyłam!), ale mnie tytuł posta nasuwa się tylko jeden…Myślę, że mój Drogi Czytelnik wie o jakie motto mi chodzi. Chyba czas wrócić nad kanał.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top