Topshop dress, ASOS shoes, Primark lace cardigan, thrifted bag and necklace/headband

Photos by Ell and me

Pamiętacie te baśniowe konie, które były tak wykopane w kosmos, że ich kopyta i grzywy były ze srebra lub ze szczerego złota? Otóż ze mnie taka królewna, że szczerozłote są nawet moje paznokcie. Iskry, błyski i bling-bling, jestem najlepszą dziunią w całym magicznym lesie.

English: Do you remember these amazing, magical over the top fairy tale horses with manes and hooves of silver or solid gold? Well I am such a magical princess that even my nails are solid gold. I am the best bling-bling biatch in the whole of the magical forest. This is how I roll.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

19 thoughts on “Stardust”

 1. Wyglądasz jak piękna, koronkowa elfia królewna. *__* Ktoś powinien mi zabronić, oglądać Twoje zdjęcia, bo kompleksów się mogę nabawić. ;c

 2. A ja nie mam złotych paznokciów ino jak kopciuch okna myję:( dupa ze mnie a nie bling – bling:P Ale mam kurcze identyczną sukienunię. Brakuje mi jeno tej pięknej narzutki:) Wiesz co z nią zrobić jak Ci się znudzi:P A wyglądasz iście bajecznie, królewsko i po prostu pięknie!

 3. Eyeliner najprostszy w pędzelku firmy vibo. Tani i bardzo dobry !
  A czym przerabiasz zdjęcia?Albo jakich filtrów używasz?
  Mają swoją charakterystyczną dla Ciebie magie 😉 Piekny outfit.

 4. Pomysł z naszyjnikowym wiankiem na głowie jest urzekający! Wstyd się przyznać do kopiowania żywcem pomysłu, ale ten mi się tak podoba, że nie oprę się podobnemu zastosowaniu któregoś z moich naszyjników:D

 5. Faktycznie naszyjnik na włosach wygląda rewelacyjnie 🙂 Bardzo dobry pomysł na baśniową stylizacji, poza tym wygląda prawie jak z jesiennej kolekcji Dolce Gabbana

 6. Ja to wczoraj musiałam Chrisowi tłumaczyć a teraz sama już se wrzuciłaś o ty! I co gorsza inaczej pretłuamczyłaś niż ja, i jak ja teraz wyglądam, hm?!?!?

 7. już zauwazyłam, że buty są z Asosa 🙂 świetne! poza tym jestem w połowie przeglądania Twojego bloga i z każdym postem jestem coraz bardziej oczarowana Twoimi zdjęciami, stylem i tym jak piszesz 🙂 super! obserwuję 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top