Picture of Riennahera

Riennahera

4 rzeczy, które dziś cieszą moją gębę

Rzecz 1 – DIRTY PROJECTORS : The Gun Has No Trigger

Ten utwór jest nie tylko wspaniały i cudowny, ale również stworzony przez człowieka, który uważa, że niepotrzebne nikomu starożytne języki są cool. Ja też tak uważam, machając swoim dyplomem ze studiów z pięknym A z łaciny kościelnej i zaliczonym semestrem z gaelica.

Rzecz 2 – Zdjęcia Dagmary z wakacji.

Chcę mieć jej ubrania, dodatki, szminkę, nawet zastanawiam się nad zmianą koloru włosów (wyglądałabym jak kretyn, ale co tam). To najlepsze zdjęcia z wakacji jakie w życiu widziałam. Na blogu jest kilka, na fejsbóku 160. Siedzę i oglądam.

Rzecz 3 – Shrimp Glockenspiel

To akurat cieszy mnie od jakichś dwóch miesięcy. Codziennie po 10 razy. Jakbym nie mogła zostać Dagmarą, to chcę być małą krewetką zapylającą na cymbałkach.

Rzecz 4 – Spotkanie z Panną Lemoniadą za 3 tygodnie z haczykiem. Już od ponad 2 tygodni obmyślam jakie zabiorę ubrania i jakie porobimy zdjęcia.

Coś Cię cieszy? Znasz coś co mnie ucieszy? DAJESZ.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top