Rivr Island dress and boots, Topshop bag, vintage scarf

Photos by Ell
Edited by me and Panna Lemoniada


Brązowe botki są butami wszechczasów, pasują do wszystkiego i czuję się w nich niczym dziarski kowboj. Mogłabym zawojować całe Deadwood, może nawet walczyć u boku Harrisona Forda z kosmitami, oczywiście w samo południe. A były zupełnie impulsywnym zakupem z przeceny za 20 funtów.

Na powyższych zdjęciach wyglądam jakbym za milijony kochała i cierpiała katusze, chociaż przy ich robieniu było sporo śmiechu, radości i hasania w deszczu. Mój aparat ma widocznie jakąś specjalną funkcję wychwytywania zblazowanej gęby. Albo po prostu tak wyglądam jak się cieszę.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

17 thoughts on “Deadwood.”

  1. Powiem tak, oglądam, czytam i zachwycam się twoim blogiem od dłuższego czasu. I utwierdziłam się w przekonaniu, że lubię tę stronę. Nie dość, że bardzo, ale to bardzo lubię twój styl to i charakter twojego pisania, styl pisania i dystans do siebie są chyba wisienką na torcie. I bez wahania dodaję twój blog do moich ulubionych. : )

  2. Fajna kiecka! A uśmiechu dziś tu trochę brakuje. 🙂 🙂 Ważne że w serduchu go masz!
    Dlaczego zamaskowałaś liczbę osób obserwujących bloga, nie rozumiem tego zabiegu na odwiedzanych prze zemnie stronach. Czy to lepiej?

  3. moje lustro pokazuje sto razy bardziej zblazowaną gębę jak w nie patrzę, więc spoko 😉
    z tą chustką zrobiłaś dobrze całości, mrr 🙂

  4. Piękna deszczowa kreacja, już wcześniej widziałam te butki i rzeczywiście pasują do wszystkiego, zazdroszczę Ci ich, mam podobne w klimacie ale na obcasie, może też będą takie uniwersale, musiałabym przetestować, a już chciałam się ich pozbyć…

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top