Rivr Island dress and boots, Topshop bag, vintage scarf

Photos by Ell
Edited by me and Panna Lemoniada


Brązowe botki są butami wszechczasów, pasują do wszystkiego i czuję się w nich niczym dziarski kowboj. Mogłabym zawojować całe Deadwood, może nawet walczyć u boku Harrisona Forda z kosmitami, oczywiście w samo południe. A były zupełnie impulsywnym zakupem z przeceny za 20 funtów.

Na powyższych zdjęciach wyglądam jakbym za milijony kochała i cierpiała katusze, chociaż przy ich robieniu było sporo śmiechu, radości i hasania w deszczu. Mój aparat ma widocznie jakąś specjalną funkcję wychwytywania zblazowanej gęby. Albo po prostu tak wyglądam jak się cieszę.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top