Primark dress and jeans vest, Topshop bag and shoes

Photos by Ell and me


Pisałam już, że w Woking właściwie niczego nie ma (zwłaszcza niczego ładnego) i stąd moje przywiązanie do zdjęć nad kanałem. Od jakiegoś czasu zaczęły mi się jednak nudzić (tym bardziej, że część kanału jest w przebudowie, a drugą część opanowały szczury). Poza tym mam wrażenie, że monotonne otoczenie jest nieciekawe i sugeruję, że nic w życiu nie robię tylko chodzę nad ten kanał. Otóż czasem robię i spróbuję wprowadzić trochę różnorodności. Samo Woking też przecież nie jest takie nudne, w zeszłym tygodniu mieliśmy na przykład w okolicy napaść na tle seksualnym. Dzieje się, dzieje.

Dzisiaj zdjęcie pod innym budynkiem niż zwykle i na tle lokalnego pubu. Akurat pubów jest w Woking pod dostatkiem. Ell upierał się, że to obciach ponieważ pub jest częścią sieci, która do drogich i wyrafinowanych nie należy, ale ja uważam, że ważne jest dokumentowanie rzeczywistości taką, jaką jest, a poza tym na tym zdjęciu mam zgrabne ciałko 😉

PS W związku ze społecznym zapotrzebowaniem będą kolejne posty filmowe. Jeśli jest jakaś interesująca Was kategoria to piszcie, proszę.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top