Primark shirt and heels, H&M skirt

Photos by Ell and me

Mój blog ma na celu przedstawienie stylizacji odpowiednich na każdą okazję. Wiecie już zatem jak się ubrac do karmienia kaczek, a także na wędrówki z dinozaurami. Dzisiaj chciałabym przedstawić strój na wojnę z Marsjanami.

Zawsze narzekam, że w Woking nic nie ma, nie biorąc pod uwagę, że miasteczko po prostu wciąż nie otrząsnęło się ze strasznych wydarzeń z końca XIX wieku, kiedy to zostało zaatakowane przez Marsjan. H. G. Wells napisał 'Wojnę Światów’ mieszkając właśnie tutaj i tutaj też rozpoczęła się inwazja z kosmosu. Podobno autor lubił jeździć na rowerze po okolicy i wyobrażać sobie, jak to wszystko płonie, gore i równa się z ziemią. Szczerze mówiąc wcale mu się nie dziwię.

Także w Woking nic nie ma, ale Marsjanie są. A właściwie Marsjanin. Drogi Czytelniku, chciałam Cię zapoznać z Trójnogiem Żywisławem.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top