Topshop dress, denim jacket and bag, Primark shoes

Photos by Paweł Kolankowski & Lemonek


Największą zaletą prowadzenia bloga jest możliwość poznania cudownych osób z odległych zakątków kraju czy nawet z różnych stron świata, których w przeciwnym razie nigdy by się nie spotkało. Gdyby nie blog nie spotkałabym swojej zaginionej bliźniaczej siostry. Nie będę tu pisać o metafizycznej więzi czy innych przeznaczeniach, bo nie jestem Paolo Coelho, poza tym zdjęcia mówią same za siebie.

Kiziakowa Lemoniada rośnie w siłę!

I nie, skoordynowane

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

30 thoughts on “My Evil Twin”

 1. hehehe,u lemoniady juz napisałam
  jestescie obie bardzo brzydkie..przez to fajnie ze soba wygladacie…trzeba pisać 5 post o tym samym spotkaniu,umawiacie sie chyba zże wspólnie będziecie w jednym czasie o tym pisać;-)troche głupie/

  1. Anonimie ty jesteś biedna, zrozpaczona i samotna.
   Czy nikt ciebie nie może przygarnąć, przytulić albo co?
   One są zjawiskowo piękne, rude i oryginalne.
   Idź anonimowa dziewojo i wtop się w szarą masę lub w różowy lukier.
   Nie czepiaj się tych kobiet bo ja klątwy rzucam, za co w piekle mam miejsce od wieków.

  2. Hehehe, skoro u Lemoniady już było, to czy trzeba pisać tyle komentarzy o tym samym, i to takich, które głupie są nie trochę i nawet pojedynczo?
   Rewelacyjnie wyglądacie, takimi spotkaniami musi kierować siła wyższa 😀 I bardzo pokrzepiły mnie skancerowane nogi Lemoniady, bo kiedy tylko temperatura zmusza mnie do publicznych występów bez rajstop boleśnie uświadamiam sobie stan swoich łydek, a tu okazuje się, że nie jestem sama ^^

 2. to był żart taki tylko-chciałam zobaczyc czy zamiescisz komentarz-i wielki szacun za to że zamiesciłas..styl masz super,i brzydka nie jestes,hahaha…charlize mystery nigdy nie zamieszcza nieprzychylnych komentarzy,ale ona do piet ci nie dorasta,i ona jest naprawde brzydka..pozdrawiam

 3. Śliczne macie włosy!!!Ale te nogi odrapane siniaki a ta dziewczyna dlaczego tak tą grzywką się zasłania niezbyt ładne te zdjęcia.Te kurtki Okropne.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top