Photos by me
Tydzień temu w niedzielę wybrałam się z mamą zupełnie spontanicznie na dość osobliwą wystawę kotów rasowych. Osobliwą, ponieważ kto by chciał oglądać koty w słoneczny dzień w małym pomieszczeniu przy Długim Targu? Oczywiście ja.

Lubię wszystkie zwierzęta (oprócz obrzydliwych modliszek, powinny płonąć i cierpieć), ale z puchatych kiziaków koty lubię najmniej, pewnie dlatego, ze z całego serca kocham psy. Wystawa odmieniła jednak moje życie, bo oto zobaczyłam najpiękniejszego kota świata. Kota, który wygląda, jakby wpadł pod kosiarkę albo w ręce zdziwaczałego dziecka z nożyczkami, ewentualnie przeżył Hiroshimę. Kota w dotyku przypominającego raczej węża, niż kłębuszek. Na dodatek pani umiejętnie mi tę rasę zareklamowała mówiąc, że z charakteru jest prawie jak pies.

Po prostu ideał. Nie mogę mieć teraz psa z powodu długich godzin pracy, ale taki kot nadawałby się i do siedzenia w domu i do przeżywania postapokaliptycznych przygód. Potrzeba mi tylko 1500 zł (mały problem) i przekonać uczulonego na wszystko co żyje Ella, że marzy o hipoaleregicznym, łysym, pomarszczonym kocie (duży problem).

Bardzo proszę o głosy wsparcia 🙂

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top