New Look biker jacket, Romwe dress, Topshop shoes and bag

Photos by Ell and me

Lata robienia z siebie głupka przed obiektywem zaowocały przynajmniej jednym pozytywnym zjawiskiem – właściwie nie miewam już dni, kiedy nie mając pojęcia w co się ubrać zakładam cokolwiek i potem czuję się źle. To znaczy nadal miewam dni, kiedy nie wiem w co się ubrać i podnoszę pierwszą napotkaną na podłodze rzecz, ale potem wszystko układa się w spójną całość.

Nie mam też zbyt często dni, w które nie mam w co się ubrać (czasem je miewam, bez przesady, jestem w końcu kobietą). Wręcz przeciwnie. Mam w szafie (i nie oszukujmy się, na podłodze) ubrania nadające się na większość okazji. Pewien problem miałabym ze strojem na oficjalną premierę w Hollywood, ale nie byłby to znowu taki wielki problem. Trudność jest teraz innego rodzaju – którą z czterech sukienek chcę założyć na ślub kolegi w przyszłym miesiącu? Sądze, że wkróce poproszę Was o pomoc.

Moje zdjęcia są zawsze smętnie romantyczne i wintydż, także dzisiaj mała odmiana. Dzisiaj jestem Lordem Vaderem w wersji pensjonarskiej. Tudzież pensjonarką po Ciemnej Stronie Nocy.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top