Stradivarius dress, thrifted bag, Primark flats

editorial photo comes from Vogue UK

Photos by Ell and me

Kwiat Pierwszy – Może się to wydawać nieprawdopodobne, ale nie jestem tak smutna, żałosna i dramatyczna na jaką wyglądam. Tego dnia było sporo śmiechu i radości i siorbania smoothies (koktajli?), a skończyło się jak zwykle na wyrazie twarzy osoby ciężko doświadczonej przez życie/ obudzonego szczeniaczka/ dziecka, któremu ktoś zabrał lizaka i powiedział, że dobranocka się skończyła. Naprawdę się starałam. Przepraszam.

Kwiat Drugi – Stradivariusowa sukienka kosztowała mnie 29,90 PLN i ucieszyła moje serce. Podobnie jak żart sklepu, który początkowo proponował ją za ponad 130 PLN. Czarny humor.

Kwiat Trzeci – Powyższa kreacja miała być zainspirowana trendem z nadchodzącego sezonu czyli dużymi, ciężkimi, nieco przytłaczającymi kwiatami. Niby z powyższego zdjęcia z Vogue. Wychodząc z domu miałam cudownie ułożone włosy i nie taki zły makijaż. Oczywiście wróciłam do domu przemoczona do suchaj nitki i z kałużami w baletkach. Jesień nadchodzi, kocha mnie i tula. Niczym Buka.

Tyle Zła na dzisiaj. Dziękuję za uwagę.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top