Topshop dress and collar, ASOS shoes, thrifted bag

Photos by Ell and me


’Strojów do…’ porobiło się już tyle, że zasłużyły na osobny tag. Jak już wspominałam moim celem jest pokazanie stroju na każdą okazję (im głupszą/bardziej niedorzeczną tym lepiej), więc obiecuję, że tag będzie rósł w siłę.

Dzisiaj strój do oglądania 'Anny Kareniny’. Wzruszyłam się tak bardzo, że aż napisałam recenzję na prawie sześćset słów. Pojawi się na blogu jutro, także zapraszam. Oczywiście proszę nie spodziewać się, że polecam. Nie po to się studiowało cztery lata filmoznawstwo, żeby potem polecać filmy 😉 Swoją drogą, gdybym w podobnym tempie pisała prace zaliczeniowe, kiedy był na to odpowiedni czas…

W temacie trendów, ceglana ściana jest już nie tylko tłem w jesiennym lookbooku Topshopa, bo właśnie mój lokalny New Look wytapetował sobie wystawę w cegły. Także jestem absolutnie najmodniejsza, najtrędniejsza i w ogóle (jak teraz mówi się na to, na co kiedyś mówiło się 'dżezi’?). Miałam nosa wynajmując mieszkanie w takiej, a nie innej lokalizacji, prognozowanie mam w małym palcu.

Chciałabym zakończyć ten jakże radosny i narcystyczny post w równie radosny i narcystyczny sposób, ale podzielę się jednak z Wami smutnym przemyśleniem. Cofam wszystko co pisałam tutaj. Po pięciu latach, ponad pięciuset postach i godzinach spędzonych na robieniu zdjęć przekonałam się, że krótka spódniczka i aparat potrafią podniecić panów z piwem na każdej szerokości geograficznej.

Dziękuję za uwagę, do napisania.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top