Topshop dress and collar, ASOS shoes, thrifted bag

Photos by Ell and me


’Strojów do…’ porobiło się już tyle, że zasłużyły na osobny tag. Jak już wspominałam moim celem jest pokazanie stroju na każdą okazję (im głupszą/bardziej niedorzeczną tym lepiej), więc obiecuję, że tag będzie rósł w siłę.

Dzisiaj strój do oglądania 'Anny Kareniny’. Wzruszyłam się tak bardzo, że aż napisałam recenzję na prawie sześćset słów. Pojawi się na blogu jutro, także zapraszam. Oczywiście proszę nie spodziewać się, że polecam. Nie po to się studiowało cztery lata filmoznawstwo, żeby potem polecać filmy 😉 Swoją drogą, gdybym w podobnym tempie pisała prace zaliczeniowe, kiedy był na to odpowiedni czas…

W temacie trendów, ceglana ściana jest już nie tylko tłem w jesiennym lookbooku Topshopa, bo właśnie mój lokalny New Look wytapetował sobie wystawę w cegły. Także jestem absolutnie najmodniejsza, najtrędniejsza i w ogóle (jak teraz mówi się na to, na co kiedyś mówiło się 'dżezi’?). Miałam nosa wynajmując mieszkanie w takiej, a nie innej lokalizacji, prognozowanie mam w małym palcu.

Chciałabym zakończyć ten jakże radosny i narcystyczny post w równie radosny i narcystyczny sposób, ale podzielę się jednak z Wami smutnym przemyśleniem. Cofam wszystko co pisałam tutaj. Po pięciu latach, ponad pięciuset postach i godzinach spędzonych na robieniu zdjęć przekonałam się, że krótka spódniczka i aparat potrafią podniecić panów z piwem na każdej szerokości geograficznej.

Dziękuję za uwagę, do napisania.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

30 thoughts on “peter pan collar // strój do oglądania Anny Kareniny”

 1. tło zacne, sukienka cudna, nogi chude a buty w butach jestem zakochana. A wczoraj widziałam panów których nie nie wzruszyłaby nawet kobieta naga, nic – grali w jakąś grę RPG;)

 2. Jesteś genialna. Przeglądam Twój blog już od dłuuugiego czasu (2 lat? coś koło), nigdy nic w sumie nie napisałam, a uwielbiam Twojego bloga. Za Twoje stylizacje, to, że konsekwentnie trzymasz się swojego stylu, wplatasz tam jakieś 'dżezi’ elementy, ale generalnie tworzy on jedność i czasem gdy widzę coś w sklepie myślę 'o, to w stylu Riennahera, ale mimo cudownych zdjęć często najciekawsze w Twoich postach jest te kilka zdań pełne ironii i sarkazmu i tego ogromnego dystansu do siebie samej. Swoją drogą nie wiem czemu swojemu brzuchowi nadałaś aż osobne imię, naprawdę masz świetną figurę!

  I mam nadzieję, że potraktujesz to jako komplement, ale strasznie kojarzysz mi się z Rudit z http://pajnt.blox.pl/html (a raczej ona z Tobą), nie tylko ze względu na kolor włosów 😉

  Nie zmieniaj się! Pozdrawiam. Aga

 3. Cudną masz sukienkę i rewelacyjnie wygląda do niej kołnierzyk. Takie torebki uwielbiam, a buty podziwiam, zazdroszczę umiejętności, bo ja na obcasie chodzę jak dziewczynka z Ringu. Czekam na recenzję filmu:)

 4. Kołnierzyk jest dla mnie mistrzem. O butach nie będę nic pisać ( no dobrze, znowu się zakochałam).
  Ja uwielbiam czerwoną cegłę. Budynki zbudowane z niej mogłabym podziwaić godzinami.
  A! I zdjęcia jak najbardziej 'trendi’.

 5. Kieca kiecą – cudna oczywiście (tak mniej więcej wyobrażam sobie strój do oglądania „Anny Kareniny”), ale nogi… nogi to jest arcydzieło! Może i wypiłam właśnie piwo i to był dziwny poniedziałek, ale przyszło mi do głowy, że można byłoby zrobić wystawę z fotografiami Twoich nóg w różnych pozach-butach-rajstopach-otoczeniach 😀 Pomyśl nad tym 😀

 6. Sukienka cudna, a kołnierzyk uroczy, Ty zaś prezentujesz się w nich tak ślicznie, że nie dziwię się zupełnie, że Twoi panowie z piwem tak się ekscytowali.;) Co do Anny Kareniny, to książka mnie ujęła, więc może, dzięki Tobie, skuszę się też na film;) Motyw ceglastej ściany nie jest mi obcy.. ^^ Jeśli miałabyś ochotę, to zapraszam Cię do siebie, dopiero zaczynam, więc byłoby mi bardzo miło, jeśli byś mnie odwiedziła na http://www.pyzoletka.blogspot.com😉 Pozdrawiam:)

 7. Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword….wait there’s even more Now what if i told you there was a simple WordPress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That’s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin

 8. Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword….wait there’s even more Now what if i told you there was a simple WordPress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That’s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top