Photo by Innes Morrison

Patrzę sobie na zdjęcie, które zrobił mi Innes dwa lata temu i z pewną nostalgią wspominam okres moich dzikich studenckich kreacji. Wciąż uważam, że był to bardzo fajny zestaw i elementy podobają mi się zarówno osobno jak i w połączeniu. Ale minęły dwa lata. Za miesiąc Innes się żeni. Mam, ho ho, dwa dyplomy, mieszkam nie tylko w innym mieście, ale i innym kraju ( różnice między Anglią a Szkocją są czasem przynajmniej tak znaczące jak między Polską a UK) i chociaż koronkowe majtki wciąż mi się podoba, to już bym się tak nie ubrała. A były moim absolutnie ulubionym strojem.

Aż mnie korci, żeby stwierdzić, że jestem stara. Ale kurczę, w którymś momencie ludzie sami z siebie zaczęli przyjmować jako fakt, że Ziemia nie jest płaska i nie krąży wokół niej Słońce. Jest czas i miejsce na koronkowe majtki i całkiem naturalnie ten czas mija.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top