Photo by Innes Morrison

Patrzę sobie na zdjęcie, które zrobił mi Innes dwa lata temu i z pewną nostalgią wspominam okres moich dzikich studenckich kreacji. Wciąż uważam, że był to bardzo fajny zestaw i elementy podobają mi się zarówno osobno jak i w połączeniu. Ale minęły dwa lata. Za miesiąc Innes się żeni. Mam, ho ho, dwa dyplomy, mieszkam nie tylko w innym mieście, ale i innym kraju ( różnice między Anglią a Szkocją są czasem przynajmniej tak znaczące jak między Polską a UK) i chociaż koronkowe majtki wciąż mi się podoba, to już bym się tak nie ubrała. A były moim absolutnie ulubionym strojem.

Aż mnie korci, żeby stwierdzić, że jestem stara. Ale kurczę, w którymś momencie ludzie sami z siebie zaczęli przyjmować jako fakt, że Ziemia nie jest płaska i nie krąży wokół niej Słońce. Jest czas i miejsce na koronkowe majtki i całkiem naturalnie ten czas mija.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

11 thoughts on “zmiana paradygmatu”

  1. A Ty wiesz, że miałam się ostatnio pytać co z Twoimi koronkowymi super gaciami?:) Niezmiennie je uwielbiam:)

    I rację masz. Czas niektórych ubrań przemija, a serce nie pozwala się ich pozbyć. Ych, aż mi się w sumie trochę smutno zrobiło.

  2. O_O Ten zestaw jest genialny! Ale to prawda, ludzie się zmieniają. Ma się sentyment do niektórych ubrań, ale jednak już by się ich nie założyło. No nie, i koniec. Ja tak mam z większością starych koszul.

  3. U mnie gust ubraniowy zmienia się wolniej – wszystko, co nosiłam dwa lata temu, bez oporów nosze i dziś. Natomiast tego, co nosiłam w pierwszych latach studiów, dziś w większości nie włożyłabym na siebie…

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry