down1p
Picture of Riennahera

Riennahera

five o’clock whisky and tea // inspiracja bottega veneta

H&M dress, cardigan knitted by my Mum, Office shoes

Photos by Ell and me

Kiedy stwierdzam, że mam w szafie ubrania na każdą okazję, to mam na myśli inne okazje, niż można by się było spodziewać. Nie mam raczej ubrań nadających się do klubowania albo sexy sportowych ciuszków do stylowego joggingu, mam natomiast mnóstwo rzeczy, które nadają się do kostiumów na Halloween albo do odtworzenia niemal każdej epoki historycznej.
Kolekcja Bottega Veneta była idealną inspiracją. Lekko potargane, 'niedorobione’ modelki w retro sukienkach wyglądają jak ta dziwna kuzynka, która przychodzi na elegancką herbatkę i, o zgrozo, ma własne zdanie. I, nie oszukujmy się, kolekcja ta wyśmienicie wyglądałaby nad moim angielskim małomiasteczkowym kanałem.
Jolly good.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top