ASOS dress, Topshop denim jacket and shoes, H&M faux fur collar

Photos by Ell and me

Wiem, że jestem strasznie mdła i nudna i inspiruję się wciąż jakimiś Dziećmi z Bullerbym czy Narniami czy innymi smętnymi obrazami. Nic na to nie poradzę, byłam od dziecka skrzywdzona i pasiona jakimiś bzdurami, a potem wyrosłam na co wyrosłam. Jak się dziecku pozwala karmić konia na biegunach chlebem, bo to przecież mój Artaxik, to trzeba się liczyć z konsekwencjami. Ileż ja się tego konia naciągałam, żeby nie utonął w bagnistym pokoju!

Dzisiaj zatem robię się na narnijską panienę, Łucję czy Zuzannę pomykającą za Białym Jeleniem po piętnastu latach na tronie w Ker Paravel. Pomykam sobie po lesie z dzielnym rumakiem Kiziakiem i Królem Ellem Czekoladożercą. Swoją drogą zawsze uważałam, że lepiej być Łucją Mężną niż Zuzanną Łagodną. Łucja Mężna to jest ktoś! Zuzanna Łagodna brzmi prawie jak Filip Dobry

PS Na wiosnę miałam manię niebieskiego i chyba na zimę też będę mieć.

PPS Do zobaczenia? 🙂

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top