H&M trench coat, Primark shoes, vintage skirt, thrifted Pringles of Scotland sweater

Photos by Ell and me

Polska tania odzież rządzi na wieki wieków. Pisałam już kiedyś o różnicach między secondhandami w Londynie i Gdańsku i dzisiaj napiszę znowu. Powyższy sweter zdobyłam w taniej odzieży w Gdańsku przy ul. Słowackiego (niedaleko dawnych koszar) za całe 12 zł. Ot, głupi sweterek w dziwaczne lewki. Cały urok polega na tym, że jest to głupi sweterek w dziwaczne lewki marki Pringle of Scotland, która swoje mniej lub bardziej głupie sweterki sprzedaje za kilkaset funtów. Kocham te cudowne panie, które wyceniają primarczne sukienczyny na trzydzieści złotych, Pringle of Scotland na dwanaście, a skórzane paski Calvin Klein na złotych cztery. I piszę to bez żadnej ironii. Te pani są moimi wielkimi przyjaciółkami.

Jakie są Wasze najlepsze zdobycze?

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top