Zara dress, New Look biker jacket, Topshop boots

Photos by Miss Playground and me

Jako, że zawsze ubieram się tematycznie (według przykazania VIII), nie mogłam nie założyć na zeszłotygodniową wizytę na wystawie Prerafaelitów czegokolwiek innego, niż romantycznej i zwiewnej sukienki. Nie chciałam też wyglądać jak uciekinierka z obrazu Rosettiego, więc ramoneska była oczywistym elementem kontrastowym. Tak więc dzisiaj jestem Beatrycze, która ma dość wzdychania i Dantego i ucieka z motocyklistą.

Strój do oglądania Prerafaelitów to łatwizna, prawdziwy problem mam z zestawem na Blog Forum Gdańsk. Macie może jakieś sugestie, jak powinna być ubrana Prawdziwa Blogerka? 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top