Zara dress, New Look biker jacket, Topshop boots

Photos by Miss Playground and me

Jako, że zawsze ubieram się tematycznie (według przykazania VIII), nie mogłam nie założyć na zeszłotygodniową wizytę na wystawie Prerafaelitów czegokolwiek innego, niż romantycznej i zwiewnej sukienki. Nie chciałam też wyglądać jak uciekinierka z obrazu Rosettiego, więc ramoneska była oczywistym elementem kontrastowym. Tak więc dzisiaj jestem Beatrycze, która ma dość wzdychania i Dantego i ucieka z motocyklistą.

Strój do oglądania Prerafaelitów to łatwizna, prawdziwy problem mam z zestawem na Blog Forum Gdańsk. Macie może jakieś sugestie, jak powinna być ubrana Prawdziwa Blogerka? 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

18 thoughts on “Strój do…podziwiania Prerafaelitów”

  1. Piękna Beatrycze! Zwiewna sukienka + ramoneska zawsze świetnie 🙂 Dziś pierwszy raz trafiłam na Twojego bloga i będę zaglądać regularnie (brzmi jak groźba? ;P)

    Określenie „prawdziwa blogerka” brzmi strasznie groźnie… kojarzy mi się z „prawdziwymi Polakami” i „prawdziwymi patriotami”. Tak jakoś ortodoksyjnie brzmi do tego zmierzam 😉

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top