Photos by Ell and me


W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak niemylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.

/Dante Alighieri, 'Boska Komedia’/

Podczas Blog Forum Gdańsk Voyo Bąkiewicz stwierdził, że w związku z lepszym światłem większość blogów powstaje w scenerii miejskiej. Oczywiście musiałam jakoś tam się odezwać, żeby pokazać jaka ze mnie gwiazda i powiedziałam, że większość moich zdjęć powstaje w lesie. No, nad kanałem, ale umówmy się, że dla większego splendoru i romantycznego nastroju zapomnimy o tych przemykających szczurach i zażenowanych kaczkach.

Nie żeby jakoś uwodziło mnie leśne światło, ale deprymuje mnie nieco tłumek przeżywający moje dramatyczne pozy i miny. W Gdańsku nie ma z tym problemu, wszyscy robią zdjęcia. W Londynie nic nikogo nie obchodzi, więc jeszcze lepiej. Ale w Woking każdy dziwak, który z jakiegoś niezrozumiałego powodu chciałby znaleźć się na zdjęciu z tą mieściną w tle, staje się lokalną atrakcją. A taka wiewiórka, kaczka czy szczur nie zawraca sobie mną głowy.

W przypływie odwagi wyszłam jednak z lasu i pojechałam do sąsiedniego miasteczka. Ale tam też byli niestety inni ludzie, więc na zdjęcia wróciłam na stację. I też było ciemno. Ewidentnie światło w przestrzeni miejskiej jest przereklamowane. Niczym Milva z Sagi o Wiedźminie jestem głupią dziewką z lasu, toteż na jego łono powracam.

//sweter w kwiaty z taniej odzieży, buty i sukienka Topshop, futrzany kołnierz H&M, sweter w paski Primark, torba Tk Maxx//

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top