Nie ma się co rozpisywać, bo wiadomo o co chodzi. Już któryś raz spotkałam się z pytaniem o tanią odzież w Gdańsku i postanowiłam zebrać moje ulubione miejsca w miniprzewodnik. Nie wszystkie sklepy widać na zdjęciach i być może dwa z nich odeszły w niepamięć (mam nadzieję, że nie). Postaram się to sprawdzić pod koniec tygodnia.

Dla mnie są one przede wszystkim małymi swetrowymi królestwami, ale czasem znajdzie się sukienka czy torebka.

Mam nadzieję, że zestawienie Wam się przyda. Chętnie zapoznam się też z Waszymi sugestiami.

Gdańsk Morena pod Carrefour Mini.

View Larger Map

Gdańsk Morena naprzeciwko Carrefour Mini (w miejscu wypożyczalni)

View Larger Map

Obok CH Manhattan, po schodkach w dół

View Larger Map

Gdańsk Wrzeszcz, Ul. Dmowskiego

View Larger Map

Gdańsk Główny, obok kościoła pw Św Mikołaja

View Larger Map

ul. Powroźnicza, nie mam pewności czy sklep jeszcze tu jest

View Larger Map

ul. Stągiewna, obok Amber Gold 🙂 Przynajmniej jeszcze niedawno tam był.

View Larger Map

ul. Stągiewna, przy chińskiej restauracji po schodkach w dół

View Larger Map

Gdańsk Oliwa, przy dworcu SKM, absolutne królestwo mojej babci!

View Larger Map

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

12 thoughts on “Riennahera poleca: second handy w Gdańsku”

 1. Mieszkałam kiedyś na Powroźniczej, faktycznie SH był fajny. Ale zniknął. Za to te na Stągiewnej mają się dobrze, przynajmniej we wrześniu tak było 😉

  Od siebie polecam na szmateks na ulicy Podjazd w Sopocie.

  Ten w Oliwie na pewno odwiedzę, bo mam najbliżej.

 2. Ojej dzięki dzięki dzięki! :)) Super post, ja zagubiona lupekso-poszukiwaczka wreszcie mam jakiś przewodnik, haha 😉

  Pozdrowienia z bardzo dalekiego Sopotu,
  Marti

 3. będąc obok św mikołaja polecam zajrzeć na lawendową ;> w wolnym czasie polecam też penetrację lumpeksów w pruszczu gdańskim oraz w wejherowie 🙂

  1. zgadzam się ! Wejherowo to kraina lumpexów 🙂 wysiadasz z skmki i nieważnie czy pójdzesz prosto, w prawo czy w lewo i tak natrafisz na jakiś sklep z używaną odzieżą (i to taniutką!)
   🙂

 4. O, morena ma swoje solidne przedstawicielstwo ;D ja fuksa nie lubie, drogo i dziurawo, chociaz trzeba mu przyznac obdarzenie mnie kocim t-shirtem za 2 złote! teraz podrożeli w najtańszym dniu do 3 złotych za sztukę i już nie zaglądam tam wcale. foch jest. ten zamiast wypożyczalni jest za to wysoko na liście ;D pojawiły się tam ostatnio też talerze, liczę na rozwój w tym kierunku, bo blog o żarciu też wymaga swojej stylówy ;DDD o tym na Dmowskiego widziałam całą pracę napisaną, lumpeks-metafora, szaleństwo ;D ale ja nigdy tam nic nie znalazłam. Stągiewną muszę sprawdzić, teraz mi po drodze do Głównego, chociaż kiedyś sie pozniechęcałam do innych z okolicy na liście. Ja mam swojego nowego faworyta na Kartuskiej. Nowe trasy, nowe możliwości. Pan-sprzedawca jest zawsze miły i udzielający rabatów ;D

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top