Jeśli czytacie mój fanpage to wiecie, że przez głupią pychę (’bo mam się w co ubrać na każdą okazję!’) na trzy dni przed wyjazdem na ślub kolegi okazało się, że jednak nie mam się w co ubrać. Niby nie dramat, ale wracam z pracy po osiemnastej, dokładnie w tym samym momencie, co weseli pracownicy okolicznych sklepów. Okazało się też, że moja grzywka nie staje na wysokości zadania i podjęłam się własnoręcznego rozwiązania tego problemu. Śmiechu było co niemiara. Ale to już inna historia.

W niedzielę całkiem bez powodu zmierzyłam zieloną koronkową sukienkę, która potem trafiła z powrotem na wieszak, bo 'po co mi kolejna koronkowa sukienka’. Na moment przyszła mi na myśl podczas bezsennych nocy spędzonych na rozmyślaniu jak poradzić sobie z tym problemem. Kiedy wczoraj zobaczyłam ją na domodi.pl stwierdziłam, że to chyba znak, Miecz Przeznaczenia i tak dalej. Tym bardziej, że Pan Młody jest Szkotem, a z rudymi pukielkami w tej sukience wyglądać będę niczym Merida Waleczna. Niech już będzie nawet kolejna koronkowa pozycja w szafie.

Powyżej planowane zestawienie. Podzielę się zdjęciami jak będzie po wszystkim. Szykuje się ceilidh, więc to nie przelewki.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top