Photos by Miss Playground and me


Tak, moje ubrania jesienno-zimowe to ubrania letnie plus płaszcz. Plus budka telefoniczna.

Zastanawiam się ostatnio nad moim stosunkiem do mody i związku z nią. Nie marzę, żeby być stylistką albo raczej nie jest to wielkie marzenie, bo czemu by nie spróbować. Tak samo jak chciałabym spróbować ostrzyc owcę czy pojeździć na słoniu. Nie znam na wyrywki projektantów i ich najnowszych kolekcji. Całkiem prawdopodobne, że gdybym zobaczyła obok siebie kolekcję Chanel z lat 2006 i 2009 nie potrafiłabym wskazać, która jest która. W sumie byłoby fajnie, gdybym potrafiła, ale jakoś mam problem z zaangażowanie się.
Może jak te norweskie gospodynie domowe u Pauline Garvey, które przestawiały meble, żeby poczuć głębię i sens swojego istnienia, tak czuję sens swojego istnienia mając na sobie konkretną sukieneczkę z płaszczykiem i czapeczką. Niektórzy twierdzą, że kobiety ogólnie, a przynajmniej w pewnych epokach, mają tendencję do bliskiego związku ze sferą materialną i wyrażanie się poprzez dbałość o nią. Oczywiście jest to bzdura totalna, najlepszym dowodem jest moja podłoga w sypialni.

W ogóle bez sensu chyba ta 'moja’ moda.

Dzisiaj jest jeden z tych dni, kiedy ogólnie wszystko wydaje się nijakie i bez sensu. Bez żadnego dramatu, tak po prostu.

Ale zdjęcia fajne.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top