Z pewnością wiesz, Drogi Czytelniku, że jeśli jakiś motyw w zestawieniu mi się podoba, to magluję go do znudzenia. Kiziak już ledwo zipie, dlatego dałam mu na chwilę spokój i odpoczywa elegancko przewieszony na poręczy schodów. Chociaż przyznam, że rozważałam zakup kolejnego.
Nową obsesją jest bundeswehra noszona z wystającymi połami rozpinanego wdzianka i krótką sukienką plus obowiązkowa czapa. Jeśli wierzyć lookbookowi to mój zestaw życia. Oszczędzę Wam zdjęć wariacji na temat, bo różnią się tylko kolorem i materiałem sukienki oraz wdzianka, jak te pyzate kucyki Pony, które są właściwie identyczne poza grzywką i znaczkiem na pupce (i tak są piękne!). Zmuszam się do noszenia innych rzeczy, bo w pracy zaczęli się już dziwnie patrzeć na moją czapkę. Poza tym bycie blogerką zobowiązuje 🙂

Macie swoje ubraniowe obsesje?

PS Zdjęcia nie nad kanałem sponsorowane przez miasto Notthingham.

// sukienka i buty Topshop, marynarka River Island, kurtka z demobilu i czapka autorstwa Mamy //

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top