Photos by Ell and me

Ostatnia część dramatycznej sagi o ślubie.

Nie przepadam za szykowaniem się na wielkie wyjścia. Zwykle wszystko sprzysięga się wtedy przeciwko mnie, włosy się nie kręcą, makijaż rozmazuje, rajstopy drą. Oczywiście i tym razem się nie zawiodłam i prezentowałam fryzurę na rozkręconego, lekko sklejonego czochracza.
Od czasu pewnego przyjęcia świątecznego staram się też ubierać raczej skromnie, żeby potem nie wyglądać jak landrynkowa lafirynda. Złota zasada, która sprawdza się w 99% przypadków tym razem się nie sprawdziła, bo dużo dziewcząt zaszalało i chwilami czułam się jak ta wyliniała, szara ptaszyna siedząca w rogu klatki z papużkami (w sensie, że niespecjalnie zwracająca uwagę, a nie że inne nie chcą się z nią bawić ;).
Gdyby to był ślub w lesie przy ognisku wyglądałabym najlepiej ze wszystkich z moimi warstwami wełny, kiziakami i szałową czapką, zapewniam Was. Może kiedyś.

PS W komentarzach pojawił się zarzut, że prezentuję faceta jako dodatek i było mi przykro, więc nie prezentuję. Na blogu. Bo na fanpage’u wspólna focia.

// sukienka H&M, opaska H&M, koronkowe wdzianko i buty Primark, torebka sh, zestaw do skompletowania tutaj //

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top