Photos by Ell
Edited by Panna Lemoniada

Zainspirowana Maddy, Oliwką, Venilą i Lemonkiem, postanowiłam dać szansę moim sportowym butom, które zwykle nie widzą świata poza siłownią albo kortem.

Kupiłam je na pierwszym roku studiów, ponieważ krzyczały do mnie z wystawy. Chodziłam obok nich bardzo długo. W końcu namówiłam mamę podczas jej wizyty w Glasgow, żeby się do nich dołożyła, bo czuję, że odmienią moje życie. Dlaczego na którymkolwiek etapie istnienia uważałam, że buty sportowe są mi do czegokolwiek potrzebne? Tego się już nie dowiemy. Przed chwilą szukając informacji o tym modelu dowiedziałam się, że jest repliką modelu z olimpiady w Monachium w 1972. Czy tylko dla mnie jest to nieco makabryczny fakt?

Z eksperymentu zadowolona nie jestem, to nie są buty w których dobrze się czuję w grudniu. Poza tym mój tułów odziany w płaszcz jest zbyt masywny, żeby łączyć go z delikatnymi adidaskami. Muszę jednak przyznać, że nogi wyglądają w nich chudo, więc być może powtórzę eksperyment na wiosnę.

// sukienka Zara, płaszcz, czapka i torba Topshop, buty Adidas Originals Spider //

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top