I600x600
Picture of Riennahera

Riennahera

List do Świętego Mikołaja

Kochany Mikołaju,

W tym roku byłam bardzo grzeczna. Nie zabiłam żadnego z moich klientów (chociaż kilku się prosi), nie biłam Ellucha (tylko raz wczoraj, ale mu się należało!), niewiele razy ośmieszyłam się po alkoholu i byłam miła nawet jak ktoś nie był fajny.

Pod choinkę poproszę nową super ekscytującą posadę w Londynie z pokaźną pensyjką i szczeniaczka (nie będę marudzić na żadną rasę). W razie gdyby wystąpiły jakiekolwiek problemy (ale przecież wierzę w Ciebie i nie powinny wystąpić), sporządziłam małą listę zapasowych prezentów.

Oczywiście gdyby z sanek wypadł Ci iPad czy inne tego typu badziewie to nie będzie focha, chociaż w sumie nie jest mi to do niczego potrzebne biorąc pod uwagę mój obecny styl życia. Bilety na wyjazdy do egzotycznych krajów z niskim PKB też się nadadzą.

Dziękuję i pozdrawiam,
Riennahera

by yon bonnie banks

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top