W ostatni dzień roku chciałabym podzielić się z Wami moim subiektywnym wyborem najlepszych zestawów, które zaprezentowałam na blogu w 2012. Jeśli macie ochotę obejrzeć cały wpis, z którego pochodzi zdjęcie, wystarczy na nie kliknąć.

Jeśli macie jakieś inne typy to chętnie poznam Waszą opinię. Tym bardziej, że na przykład zestawy z miętową sukienką z odkrytymi plecami czy białą sukienką i futrzaną czapką zebrały bardzo mało komentarzy, chociaż jestem z nich bardzo zadowolona.

Zdjęcia uporządkowane są mniej więcej chronologicznie i sama byłam zaskoczona odkryciem jak wcześnie w tym roku zrobiło się ciepło (koniec lutego) i jak niewiele pogoda w Anglii zmienia się w okresie od marca do września. Po tym co mam na sobie w tym okresie chyba nie do końca można poznać pory roku.

Mój styl to zdecydowanie mini sukienki i botki plus coś na łepku jeśli nie jest gorąco. W 2013 wielkich innowacji chyba nie będzie, ponieważ nogi to moim zdaniem mój największy atut. Chociaż na pewno więcej będzie spodni (w końcu mam już w szafie cztery pary!) i chyba po raz pierwszy – uwaga bo to nie lada sensacja…JEANSY! Ale to wkrótce, a teraz zapraszam do obejrzenia zdjęć.


sztuczne futro, wełniana czapka i sukienka w ptaszki
sweter w kwiaty


miętowa sukienka Zara


kombinezon w groszki
styl skandynawski


traperka

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top